• Realitní a investiční makléř Praha, Střední Čechy - Karel Veverka, Matrix Reality a.s. - 1
Aktuality: Chcete do dvou let zdvojnásobit hodnotu svého nového domu? Více info  
Zprostředkujeme prodej a pronájem rezidenčních a komerčních nemovitostí. Zajišťujeme neveřejný prodej nemovitostí k investičním účelům. Zajistíme financování, pojištění a správu nemovitostí. Realizujeme developerské projekty, řešíme exekuce, insolvence a odkup nemovitostí. Zakládáme si na kvalitním právním a vstřícném servisu.

Spa (pivní lázně, sauna, vířivky), převod obchodního podílu nebo nájemní smlouvy za odstupné.


Kontaktní osoba nemovitosti


Karel Veverka

Obchodní ředitel

  +420 775 058 580

  kveverka@matrixreality.cz

Popis nabídky

Spa (pivní lázně, sauna, vířivky), převod obchodního podílu nebo nájemní smlouvy za odstupné.

Privátní Spa&Wellness. Nejdná se o prodej nemovitosti! ,ale prodej movitého majetku, resp.společnosti a značky. Jedná se o prostor o rozloze 164 m2, který je zkolaudován na provozování privátního wellnessu. Prostor se skládá z recepce, dvou apartmánů s vířivkou a finskou saunou, jeden apartmán na provoz velmi oblíbených!!! pivních a vinných lázní s finskou saunou (součástí je vždy sprcha a toaleta), 2 x šatna, 1 x samostatná toaleta, 2 x technická místnost. V celém objektu je vzduchotechnika. Provoz je nenáročný na náklady. Nájem je vzhledem k provedeným rekonstrukcím za výhodou cenu 40 000Kč + poplatky (voda, úklid a odpad) 4500Kč + DPH, + elektřina, která je psaná přímo na firmu. Celkové měsíční náklady za energie činí 6700Kč, spotřebiče jako vířivé vany nebo sauny nejedou nonstop, pouští se vždy před klienty. Topení, i byť je podlahové, se vůbec nevyužívá ani v zimě, prostor drží teplo. Náklady celkové na provoz včetně reklamy jsou 100.000,-/měs. Nájemní smlouva s majitelem domu je na dobu 5 + 5, resp.10 let s přednostním dalším prodloužením. Cena za převod obchodního podílu a nájemní smlouvy nebo tzv.za "odstup" s převedením majetku movitého je 6,9mil Kč. Provozovna je zaběhnutá a má stálou klientelu. Jedná se o nadstandard, tedy i ceny tomuto odpovídají, a proto i se třemi pokoji jsou krásné tržby. Při plném provozu návratnost investice do 2 let. Prodej se realizuje z osobních důvodů, ne proto, že by provozovna nefungovala, je tomu naopak. Právě proto se cena někomu může zdát vyšší. Je třeba se stavit, vidět to, zjistit si více. Zavolejte mi pro více informací, nebo pro domluvení si prohlídky. Těšíme se na Vás.

Základní údaje

Číslo zakázky 0096
Exkluzivni_nabidka ano
Druh nabídky prodej
Druh nemovitosti Komerční prostory

Cena

Cena 5 700 000 Kč / nemovitost

Lokalita

Obec Praha
Ulice Řehořova
Městská část Praha 3
Část obce Žižkov
Kraj Hlavní město Praha
Okres Hlavní město Praha
Země Česká republika

Parametry nemovitosti

Druh prostor obchodní prostor
Typ domu patrový
Druh objektu cihlová
Stav objektu velmi dobrý
Stavba ostatní
Energetická náročnost budovy G - Mimořádně nehospodárná 264/2020 Sb.
Zastavěná plocha (m2) 278
Plocha parcely (m2) 278
Plocha kanceláří (m2) 165
Číslo podlaží v domě 1
Počet podlaží objektu 6
Počet míst k parkování 0
Počet bytů 10
Datum nastěhování 2022-01-03
Odpad kanalizace
Plyn plynovod

Virtuální prohlídkaFotografie nemovitosti
Zařazeno v kategorii

Nabídka nemovitostí

Zavolám Vám

Vyplňte níže uvedený formulář a rád Vás co nejdříve zpětně kontaktuji v pracovní dny na vašem uvedeném telefonu. Rád Vám odpovím na veškeré vaše dotazy.

Recenze

S panem Veverkou jsme byli velice spokojený. Byl ochotný, poradil nám a vše perfektně vysvětlil. Pokud budu potřebovat, určitě se na něj znovu obrátím. Můžu jenom vřele doporučit.

Tereza K.

Zobrazit vše