• Realitní a investiční specialista Praha, Střední Čechy - Karel Veverka - 1
Home      Nemovitosti
Aktuality: Chcete do dvou let zdvojnásobit hodnotu svého nového domu? Více info  
Zprostředkujeme prodej a pronájem rezidenčních a komerčních nemovitostí. Zajišťujeme neveřejný prodej nemovitostí k investičním účelům. Zajistíme financování, pojištění a správu nemovitostí. Realizujeme developerské projekty, řešíme exekuce, insolvence a odkup nemovitostí. Zakládáme si na kvalitním právním a vstřícném servisu.

Prodej exklusivního pozemku 1498 m2, U Zámku Kunice


Kontaktní osoba nemovitosti

Realitní makléř David Möhwald

David Möhwald

Výkonný ředitel společnosti

  +420 724 149 414

  dmohwald@matrixreality.cz

  www.karelveverka.cz

Popis nabídky

Prodej exklusivního pozemku 1498 m2, U Zámku Kunice

Pokud hledáte skutečně exklusivní místo pro výstavbu vašeho nového domova, právě jste našli něco unikátního, a to přímo v ulici U Zámku v centru malebné obce Kunice a to jen 12 min od Průhonic. Pozemek o rozloze téměř 1500 m2 je v mírném, jižně orientovaném svahu, který poskytuje unikátní možnost postavit zde projekt typu rodinného domu s krásným výhledem do okolních lesů a užívat si života, který toto kouzelné místo v Ladově kraji poskytuje. Díky zámku a jeho okolí, které prošlo náročnou renovací, sportovnímu klubu, kde najdete 3 fotbalové hřiště, tenisové kurty, mini zoo, turistické trasy, cyklostezky, místní rybník pro projížďky na loďce, dětská hřiště, vlastní prostornou školku a školu taktéž po rekonstrukci se necháte snadno vtáhnout do místního dění. Při cestě z Prahy máte možnost zastavit se v obchodním centru Westfield Chodov či nákupním centru v Čestlicích, nebo rovnou za rohem v Bille ve Strančicích, kde je také vlakové spojení anebo přímo místní samoobsluze. Na jižní straně pozemku jsou všechny inženýrské sítě. S ohledem na to, že se jedná o jeden z posledních pozemků v centru obce, na kterém se dá rovnou stavět, neváhejte mě kontaktovat a uvidíte, že Vás toto místo skutečně osloví.

Základní údaje

Číslo zakázky 0144
Stav inzerátu Rezervace
Typ prodeje prodej

Cena

Poznámka k ceně více informací na vyžádání
Složení ceny s provizí RK

Lokalita

Kraj Středočeský
Zobrazená adresa U Zámku, Kunice, Praha východ
Obec Kunice
Umístění v obci Centrum obce
Okres Praha východ
Stát Česká republika

Parametry nemovitosti

Pozemek 1 498 m2
Počet PP 0
Elektro 230V
Odpad Veřejná kanalizace
Plyn Plynovod
Voda Dálkový vodovod
Typ nemovitosti Pozemky
Upřesnění typu nemovitosti Pozemek, bydlení

Fotografie nemovitosti

Zavolám Vám

Vyplňte níže uvedený formulář a rád Vás co nejdříve zpětně kontaktuji v pracovní dny na vašem uvedeném telefonu. Rád Vám odpovím na veškeré vaše dotazy.

Recenze

Původně jsme náš dům nechtěli prodávat přes realitní kancelář, a proto jsme dali inzerát na přímý prodej. Zavolal nám pan Veverka a během krátkého rozhovoru jsme se dohodli na osobním setkání. Hned poté jsme se rozhodli pro prodej s jeho pomocí. Jeho jednání bylo po celou dobu vstřícné, profesionální a byl se vším nápomocný. Dům jsme díky němu prodali rychleji a za vyšší cenu než jsme čekali. Pana Veverku jako realitního makléře můžeme jen doporučit.

Markéta Bařtipánová

Zobrazit vše