• Realitní a investiční specialista Praha, Střední Čechy - Karel Veverka - 1
Home      Nemovitosti
Aktuality: Chcete do dvou let zdvojnásobit hodnotu svého nového domu? Více info  
Zprostředkujeme prodej a pronájem rezidenčních a komerčních nemovitostí. Zajišťujeme neveřejný prodej nemovitostí k investičním účelům. Zajistíme financování, pojištění a správu nemovitostí. Realizujeme developerské projekty, řešíme exekuce, insolvence a odkup nemovitostí. Zakládáme si na kvalitním právním a vstřícném servisu.

Prodej krásného statku, 153m2 (953m2), pozemek 2018m2, Třebnice u Sedlčan


Kontaktní osoba nemovitosti

Realitní makléř Karel Veverka

Karel Veverka

Obchodní ředitel

  +420 775 058 580

  kveverka@matrixreality.cz

  www.karelveverka.cz

Popis nabídky

Prodej krásného statku, 153m2 (953m2), pozemek 2018m2, Třebnice u Sedlčan

Cena k jednání! Celoročně obyvatelný a doslova kouzelný statek ze 17.století. Těmito slovy by se dala popsat tato jedinečná a vzrušující nabídka. Nachází se v centru malebné obce Třebnice u Sedlčan, obklopen nedotčenou přírodou včetně několika vodních nádrží a rybníků. Nemovitost se skládá: z velké kamenné budovy s připojenou garáží nebo dílnou, jejíž první podlaží se rozkládá na ploše cca 153m2, v současné době je rozděleno na 5+1. Okna nová, plastová. Alternativně: díky stejně proporcionálnímu půdnímu prostoru se nabízejí i možnosti přestavby na další pokoje a zvětšení obytné části na dvojnásobek. Doprovodné budovy tvoří další budova podobné velikosti, jejíž část sloužila k rekreaci, bar čí herna a další stodoly. Celý objekt je konstrukčně pevný a vhodný k přestavbě například na ubytovací zařízení s malou restaurací. Všechny střechy jsou v dobrém stavu a budovy byly průběžně udržovány. Objekt zajišťuje absolutní soukromí. Stačí jedna návštěva, abyste pocítili ten komfort. Voda: ze studní i vodovodní přípojka, elektřina, bez kanalizace, septik s přepadem. Vytápění v hlavním prostoru je zajištěno plynem, který je dodáván z vlastní nádrže LPG (cca 2500 litrů). Topení i elektrické rozvody potřebují revizi. Tato na trhu vzácná příležitost se nachází ve vlastním soukromém obezděném přístavu o rozloze 2018 m2. Ideální pro děti, rodiny a všechny, kteří mají rádi nestandardní nebo také nadstandardní bydlení. Tato nemovitost nabízí mnoho možností využití: jako rodinný dům s investiční příležitostí s příjmem např. welness hotel či ubytování, svatby a jiné akce, rekreační bydlení pro náročné, nebo obnovení původního krásného statku s farmou. Možnosti jsou omezeny pouze vaší fantazií. TIP: u virtuální prohlídky jsou důležité tzv.hotspoty, tedy body na různých místech prohlídky, pře které se "dostanete ven". Třebnice - původně Třebnici - byly osídlené již za dob pohanských, tj. v 10. století. Třebnice se jmenovaly nějaký čas též Třebetice a patřívaly od nepaměti ke statku sedlčanskému, s tím pak pánům z Rožmberka. Staroslovanské slovo trěbiti (třebiti) znamenalo páliti, čistiti a mýtiti lesy za účelem, aby se z nich získala orná půda. V listopadu roku 1766 narodil se v zámku třebnickém pozdější proslulý maršálek a vojevůdce rakouský Jan Josef Václav Radecký.

Základní údaje

Číslo zakázky 0143
Stav zakázky Prodáno
Stav inzerátu Rezervace
Typ prodeje prodej

Lokalita

Kraj Středočeský
Zobrazená adresa Sedlčany, Příbram
Obec Sedlčany
Část obce Třebnice
Umístění v obci Centrum obce
Okres Příbram
Městská část Prahy Třebnice
PSČ 26401
Stát Česká republika

Parametry nemovitosti

Stav objektu Dobrý
Podlahová 153 m2
Užitná 153 m2
Zastavěná 1 366 m2
Pozemek 2 018 m2
Zahrada 652 m2
Počet koupelen 1
Počet místností 6
Počet NP 2
Počet pokojů 5
Počet PP 0
Elektro 230V
Odpad Jímka, Septik, Veřejná kanalizace
Plyn Individuální
Telekomunikace Ostatní
Možnosti topení Lokální plynové, Lokální elektrické, Lokální tuhá paliva
Voda Místní zdroj
Přístupová komunikace Asfaltová
Topení Lokální plynové
Typ budovy Samostatně stojící
Typ nemovitosti Domy
Upřesnění typu nemovitosti Rodinný dům
Konstrukce budovy Kamenná
Vybavení Zařízeno částečně nábytkem
Dopravní spojení Autobus, MHD, Silnice

Virtuální prohlídkaFotografie nemovitosti

Zavolám Vám

Vyplňte níže uvedený formulář a rád Vás co nejdříve zpětně kontaktuji v pracovní dny na vašem uvedeném telefonu. Rád Vám odpovím na veškeré vaše dotazy.

Recenze

Původně jsme náš dům nechtěli prodávat přes realitní kancelář, a proto jsme dali inzerát na přímý prodej. Zavolal nám pan Veverka a během krátkého rozhovoru jsme se dohodli na osobním setkání. Hned poté jsme se rozhodli pro prodej s jeho pomocí. Jeho jednání bylo po celou dobu vstřícné, profesionální a byl se vším nápomocný. Dům jsme díky němu prodali rychleji a za vyšší cenu než jsme čekali. Pana Veverku jako realitního makléře můžeme jen doporučit.

Markéta Bařtipánová

Zobrazit vše