• Realitní a investiční specialista Praha, Střední Čechy - Karel Veverka - 1
Home      Poptávky

Poptávky nemovitostí

Naši klienti v současné době poptávají níže uvedené nemovitosti. Pokud nabízíte vhodnou nemovitost, neváhejte mě kontaktovat na emailu nebo telefonu. Rád Vám pomohu s rychlým a bezpečným prodejem vaší nemovitosti včetně všech administrativních a úředních úkonů.

Hledáte nemovitost a nedaří se Vám ji najít? Zavolejte nebo napište na email vaši poptávku. Po naší vzájemné dohodě ji mohu zdarma a nezávazně zveřejnit v níže uvedeném seznamu poptávek nemovitostí. Naše realitní kancelář Vám pomůže s nalezením vhodné nemovitosti, případně Vás provedeme celým procesem transakce.Naši klienti poptávájí

Pro mého klienta hledám domy (RD, BD, ČD) ve stavu před rekonstrukcí v Praze a Středočeském kraji.
Pro klienta hledám činžovní dům v Praze s vydaným stavebním povolením na nástavbu/vestavbu.
Pro klienta hledám pozemky v Praze (+15km) a do 5000 m2 s inženýrskými sítěmi pro výstavbu RD/BD. Klient rád zváží nabídky až do výše 50 milionů korun.
Velká poptávka po bytech 2kk Praha a okolí. Prosíme nabídněte. Máme mnoho poptávajících. V několika případech provizi hradí kupující, není tedy nutná smlouva s prodávajícím.
Pro klienta hledáme vilu v exkluzivní čtvrti Prahy s výhledem na Prahu do 200mil. CZK
Pro naše klienty hledáme pozemky na výstavbu logistických center minimálně s UP a dopravní dostupností pro nákladní vozy, případně hotová logistická centra, kdekoliv v ČR.
Naše společnost hledá pro sebe stavební pozemky 700 až 2000 m2 (možno i se starší stavbou), kdekoliv Praha a okolí. Výstavba bytového domu.
Pro mého klienta hledám pozemky s UR, projektem a SP na výstavbu bytových domů. Akvizice do 100mil. Czk.
Pro klienta hledáme komerční prostory k dlouhodobému pronájmu pro provoz spa&wellness centra. Plocha od 150 do 350m2, nejlépe Praha 2, případně Prahy 3, 4, 7, 8, 10.
Pro našeho klienta hledáme dům o 3 až 6 podlažích a nebo půdních prostor. Obytná plocha by neměla být menší než 300 m2, v případě půdy od 100m2. Objekt by se měl nacházet v Praze nebo maximálně v okolí 35 km od Prahy. Klient by si představoval objekt s cenou do 120 milionů Kč.

Nemovitosti v mojí nabídce