• Realitní a investiční specialista Praha, Střední Čechy - Karel Veverka - 1
Home      Nemovitosti
Aktuality: Chcete do dvou let zdvojnásobit hodnotu svého nového domu? Více info  
Zprostředkujeme prodej a pronájem rezidenčních a komerčních nemovitostí. Zajišťujeme neveřejný prodej nemovitostí k investičním účelům. Zajistíme financování, pojištění a správu nemovitostí. Realizujeme developerské projekty, řešíme exekuce, insolvence a odkup nemovitostí. Zakládáme si na kvalitním právním a vstřícném servisu.

Prodej rekreačně stavebního pozemku 1817m2, Šluknov, Královka


Kontaktní osoba nemovitosti

Realitní makléř Karel Veverka

Karel Veverka

Obchodní ředitel

  +420 775 058 580

  kveverka@matrixreality.cz

  www.karelveverka.cz

Popis nabídky

Prodej rekreačně stavebního pozemku 1817m2, Šluknov, Královka

Nabízíme prodej pozemku vhodného ke stavbě rekreačního obydlí. Parcely se nachází na kraji malé osady plné starých roubených chalup (na jednom z pozemků stával kdysi obecní vejminek, ze kterého zůstala jen hromada kamení, které by se ovšem dalo použít do základů nové chaty či chalupy. Královka se nachází v malebném údolíčku stranou (asi 2 km) od hlavního tahu na hraniční přechod. O jaké parcely se jedná: - pozemek parc. č. 98/1 o výměře 1579 m2, zahrada, - pozemek parc. č. 98/2 o výměře 158 m2, jiná plocha, - pozemek parc. č. 98/3 o výměře 80 m2, jiná plocha. vše zapsané na listu vlastnictví č. 1542 vedeném Katastrálním úřadem pro Ústecký kraj, Katastrální pracoviště Rumburk, pro katastrální území Královka, obec Šluknov. Na pozemku se nacházela studna, je ale třeba ji případně obnovit nebo vykopat/vyvrtat novou. Elektřina na kraji pozemku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Číslo zakázky 46
Stav zakázky Prodáno
Stav inzerátu Aktivní
Typ prodeje prodej

Lokalita

Kraj Ústecký
Zobrazená adresa Šluknov, Děčín
Obec Šluknov
Umístění v obci Okraj obce
Okres Děčín
Stát Česká republika

Parametry nemovitosti

Pozemek 1 817 m2
Počet PP 0
Typ nemovitosti Pozemky
Upřesnění typu nemovitosti Pozemek, bydlení

Fotografie nemovitosti

Zavolám Vám

Vyplňte níže uvedený formulář a rád Vás co nejdříve zpětně kontaktuji v pracovní dny na vašem uvedeném telefonu. Rád Vám odpovím na veškeré vaše dotazy.

Recenze

Původně jsme náš dům nechtěli prodávat přes realitní kancelář, a proto jsme dali inzerát na přímý prodej. Zavolal nám pan Veverka a během krátkého rozhovoru jsme se dohodli na osobním setkání. Hned poté jsme se rozhodli pro prodej s jeho pomocí. Jeho jednání bylo po celou dobu vstřícné, profesionální a byl se vším nápomocný. Dům jsme díky němu prodali rychleji a za vyšší cenu než jsme čekali. Pana Veverku jako realitního makléře můžeme jen doporučit.

Markéta Bařtipánová

Zobrazit vše