• Realitní a investiční specialista Praha, Střední Čechy - Karel Veverka, Matrix Reality a.s. - 1
Home      Nemovitosti
Aktuality: Chcete do dvou let zdvojnásobit hodnotu svého nového domu? Více info  
Zprostředkujeme prodej a pronájem rezidenčních a komerčních nemovitostí. Zajišťujeme neveřejný prodej nemovitostí k investičním účelům. Zajistíme financování, pojištění a správu nemovitostí. Realizujeme developerské projekty, řešíme exekuce, insolvence a odkup nemovitostí. Zakládáme si na kvalitním právním a vstřícném servisu.

Prodej bytu 3+kk, Torrevieja, Španělsko


Kontaktní osoba nemovitosti

Realitní makléř Martin Beník

Martin Beník

Realitní makléř

  +420 603 486 821

  martin.benik@matrixreality.cz

  www.karelveverka.cz

Popis nabídky

Prodej bytu 3+kk, Torrevieja, Španělsko

V zastoupení předního developera v oblasti Costa Blanca nabízíme prodej nového apartmánu 3+kk v projektu, který se již staví ve městě Torrevieja - Španělsko. Projekt bude dokončen a předán v létě roku 2024. Apartmánový dům je vzdálen pouhých 200 metrů od městské pláže Playa Del Cura. Veškerá infrastruktura, včetně promenády s množstvím barů a restaurací v okolí. V rámci projektu vznikne pouze 12 jednotek, které zahrnují: - kuchyně - vestavěné skříně - vyhřívané podlahy v koupelnách - okna s venkovními elektrickými žaluziemi - každý obyvatel projektu bude mít přístup do bazénu s mořskou vodou, který se nachází v přízemí budovy Projekt se nachází ve městě Torrevieja: - Průměrná roční teplota v tomto městě je 19°C, počet slunečních dní v roce je 320 - Letiště v Alicante je vzdáleno pouhých 45 min, letiště v Murcia je vzdáleno pouhých 30 min - Město se nachází mezi mořem a solnými jezery - pár kilometrů za městem leží přírodní park Las Mata, který je tvořen spojením dvou slaných lagun. - Výskyt solných jezer v kombinaci se slaným vzduchem z pobřeží vytváří specifické podnebí, které blahodárně působí na zdraví. Světová zdravotnická organizace (WHO) označuje tuto oblast jako léčebnou. Torrevieja je proto častým cílem návštěv osob s chronickým kašlem a pacienty s astmatem nebo revmatismem. - Právě kombinace průměrné roční teploty a léčebného účinku slaných jezer činí z tohoto města vyhledávaný cíl turistů, a to zejména důchodců ze Skandinávských zemí a Velké Británie, kteří do Torrevieja jezdí na celou zimu. Na letní měsíce se pak vrací do svých domovských zemí a apartmány se následně pronajímají letním turistům. - Zajímavá lokalita z hlediska investice, možnost celoročního pronájmu Pro své klienty zajišťujeme kompletní správu apartmánů, vč. pronájmu. Jedná se o přímý prodej od developera, neplatíte provizi za zprostředkování.

Základní údaje

Číslo zakázky 25
Stav inzerátu Aktivní
Typ prodeje prodej
Charakteristika Novostavba, Developerský projekt

Cena

Cena 249 000 Euro
Poznámka k ceně Cena přímo od developera. Neplatíte provizi RK za zprostředkování.
Složení ceny bez DPH

Lokalita

Zobrazená adresa Calle Ramón Gallud, Torrevieja
Obec Torrevieja
Umístění v obci Centrum obce
Stát Španělsko

Parametry nemovitosti

Stav objektu Ve výstavbě
Podlahová 97 m2
Užitná 97 m2
Terasa 8 m2
Počet koupelen 2
Počet místností 3
Počet NP 6
Počet pokojů 2
Počet PP 0
Podlaží objektu 2. podlaží
Elektro 230V
Odpad Veřejná kanalizace
Okolí Obchodní a obytná, Obytná
Telekomunikace Internet, Kabelové rozvody
Možnosti topení Lokální elektrické, Podlahové
Voda Dálkový vodovod
Přístupová komunikace Asfaltová, Dlážděná
Inž. sítě 230V, Internet, Klimatizace, TV kabel, Voda, pitná, Kanalizace
Topení Lokální elektrické
Typ budovy V bloku
Typ nemovitosti Byty
Upřesnění typu nemovitosti 3+kk
Vlastnictví Osobní
Konstrukce budovy Cihlová
Vybavení Terasa, Zařízeno částečně nábytkem, Bazén
Vybavenost okolí Kompletní síť obchodů a služeb, Supermarket
Dopravní spojení MHD

Fotografie nemovitosti

Zavolám Vám

Vyplňte níže uvedený formulář a rád Vás co nejdříve zpětně kontaktuji v pracovní dny na vašem uvedeném telefonu. Rád Vám odpovím na veškeré vaše dotazy.

Recenze

Původně jsme náš dům nechtěli prodávat přes realitní kancelář, a proto jsme dali inzerát na přímý prodej. Zavolal nám pan Veverka a během krátkého rozhovoru jsme se dohodli na osobním setkání. Hned poté jsme se rozhodli pro prodej s jeho pomocí. Jeho jednání bylo po celou dobu vstřícné, profesionální a byl se vším nápomocný. Dům jsme díky němu prodali rychleji a za vyšší cenu než jsme čekali. Pana Veverku jako realitního makléře můžeme jen doporučit.

Markéta Bařtipánová

Zobrazit vše