• Realitní a investiční specialista Praha, Střední Čechy - Karel Veverka - 1
Home      Nemovitosti
Aktuality: Chcete do dvou let zdvojnásobit hodnotu svého nového domu? Více info  
Zprostředkujeme prodej a pronájem rezidenčních a komerčních nemovitostí. Zajišťujeme neveřejný prodej nemovitostí k investičním účelům. Zajistíme financování, pojištění a správu nemovitostí. Realizujeme developerské projekty, řešíme exekuce, insolvence a odkup nemovitostí. Zakládáme si na kvalitním právním a vstřícném servisu.

Prodej stylového designověho studia, 62m2, 2+1


Kontaktní osoba nemovitosti

Realitní makléř Karel Veverka

Karel Veverka

Obchodní ředitel

  +420 775 058 580

  kveverka@matrixreality.cz

  www.karelveverka.cz

Popis nabídky

Prodej stylového designověho studia, 62m2, 2+1

Nabízíme vám jedinečný prostor! Studio v idustriálním stylu. Bývalý protiatomový bunkr stylově a kvalitně kompletně zrekonstruován. Za pancéřovými dveřmi se skrývá jiný svět! Studio se nachází v klidné a žádané části Břevnova svýbornou dopravní dostupností (tram, bus do 3 minut, letiště 20 min autem), vjezd do tunelového komplexu Blanka nedaleko, smíšená zóna pro parkováni před vchodem. V dochozí vzdálenosti je Pražský hrad a několik parků. Studio je pod úrovní terénu, což garantuje stabilní podmínky bez ohledu na roční a denní dobu. Vhlavní místnosti (26 m2) je velký soubor pracovních stolů a polic, dvě prostorné skříně a kancelářský stůl. Vdruhé části místnosti je vsoučasnosti sezení a fotostudio (2,7m fotopozadí). Za originálními kovovými dveřmi je menší sklad (pro administrativu apod.). Variabilní osvětlení umožnuje několik světelných režimů. Druhá pracovna je vybavena dlouhým stolem, policemi, skříní a sklápěcím dvoulůžkem. A celá je vstylové sci-fi dekoraci a osvětlení. Za touto místností je prostorný sklad s policemi. Vcentrálním prostoru je vstupní předsíň oddělena od zbylé časti studia kovovými dveřmi. Dále je tady kuchyňský koutek a lednice. Součástí je koupelna s prostorným sprchovým koutem a WC, vedle komora (pro úklidové prostředky apod.) s policemi. Studio vytápí elektrický horkovzdušný systém, který je velmi rychlý a úsporný a umožňuje nucenou ventilaci. Díky masivní betonové konstrukci i vnejvětších vedrech nevystoupí teplota nad 25 °C a v zimě neklesne pod 17 °C (při úplně vypnutém topení!). Teplá a studená voda zcentrálního rozvodu domu. Je zde přiveden internet (OptiLan 100Mb/s, možný upgrade na 1Gb/s) a 400V 3fáz (zásuvka vhlavní místnosti a vskladu). Veškeré rozvody a osvětlení (LED) jsou nové. Prostor je svou inspirativní atmosférou ideální pro designové studio (móda, šperky ) nebo tvorbu digitálního obsahu (game development, podcast, web ...), ale bude vyhovovat i jiným záměrům. Jednoduše lze obě pracovny uspůsobit pro komfortné přespáni 4 osob. Studio je nebytová jednotka vbytovém domě, součásti prodeje je i podíl na domě a přilehlých dvou zahradách. Vbytovém domě je fungující SVJ a velmi příznivé náklady na provoz. Většina podobných nemovitosti jsou stále aktívní úkryty civilní obrany, což nese se sebou řadu nákladných povinností (pravidelné revize, strpět obsazení části prostoru zastaralou vzduchotechnikou atd). Toto studio už není součástí civilní obrany, kryt byl vyřazen ze seznamu úkrytů CO. Vyřazení aktivních krytů vsoučasné situaci je ale málo pravděpodobné. Toto studio má světlou výšku 2,5 m, což není běžné u podobných prostor a nepůsobí stísněně. Možné je také pronajmout přilehlý prostor bývalé kotelny domu. Pokud hledáte unikátní nemovitost vširším centru Prahy, žádané oblasti Prahy 6, bez nutnosti rekonstrukce, za bezkonkurenční cenu za m2, neváhejte nás kontaktovat pro další krok!

Základní údaje

Číslo zakázky 30
Stav zakázky Prodáno
Stav inzerátu Aktivní
Typ prodeje prodej

Lokalita

Kraj Hlavní město Praha
Zobrazená adresa Praha 6, Břevnov, Praha, území Hlavního města Prahy
Obec Praha
Část obce Břevnov
Umístění v obci Centrum obce
Okres území Hlavního města Prahy
Městská část Prahy Praha 6
PSČ 16900
Stát Česká republika

Parametry nemovitosti

Stav objektu Po rekonstrukci
Obchodní 62 m2
Nebytové prostory 62 m2
Počet PP 0
Elektro 230V, 400V
Odpad Veřejná kanalizace
Okolí Obytná
Telekomunikace Internet, Kabelová televize
Možnosti topení Ústrední elektrické
Voda Dálkový vodovod
Inž. sítě 230V, 400V, Internet, Telefon, Voda, pitná, Kanalizace
Topení ÚT elektrické
Typ budovy Samostatně stojící
Typ nemovitosti Komerční nemovitosti
Upřesnění typu nemovitosti Obchodní prostor
Vlastní kategorie studio
Konstrukce budovy Cihlová
Vybavenost okolí Kompletní síť obchodů a služeb, Pošta, Supermarket, Škola, Školka, Úřady, Zdravotnická zařízení
Dopravní spojení Autobus, MHD, Silnice, Tramvaj

Fotografie nemovitosti

Zavolám Vám

Vyplňte níže uvedený formulář a rád Vás co nejdříve zpětně kontaktuji v pracovní dny na vašem uvedeném telefonu. Rád Vám odpovím na veškeré vaše dotazy.

Recenze

Původně jsme náš dům nechtěli prodávat přes realitní kancelář, a proto jsme dali inzerát na přímý prodej. Zavolal nám pan Veverka a během krátkého rozhovoru jsme se dohodli na osobním setkání. Hned poté jsme se rozhodli pro prodej s jeho pomocí. Jeho jednání bylo po celou dobu vstřícné, profesionální a byl se vším nápomocný. Dům jsme díky němu prodali rychleji a za vyšší cenu než jsme čekali. Pana Veverku jako realitního makléře můžeme jen doporučit.

Markéta Bařtipánová

Zobrazit vše