• Realitní a investiční specialista Praha, Střední Čechy - Karel Veverka - 1
Home      Recenze
Aktuality: Chcete do dvou let zdvojnásobit hodnotu svého nového domu? Více info  
Zprostředkujeme prodej a pronájem rezidenčních a komerčních nemovitostí. Zajišťujeme neveřejný prodej nemovitostí k investičním účelům. Zajistíme financování, pojištění a správu nemovitostí. Realizujeme developerské projekty, řešíme exekuce, insolvence a odkup nemovitostí. Zakládáme si na kvalitním právním a vstřícném servisu.

Co o mně říkají moji klienti


Recenze

Původně jsme náš dům nechtěli prodávat přes realitní kancelář, a proto jsme dali inzerát na přímý prodej. Zavolal nám pan Veverka a během krátkého rozhovoru jsme se dohodli na osobním setkání. Hned poté jsme se rozhodli pro prodej s jeho pomocí. Jeho jednání bylo po celou dobu vstřícné, profesionální a byl se vším nápomocný. Dům jsme díky němu prodali rychleji a za vyšší cenu než jsme čekali. Pana Veverku jako realitního makléře můžeme jen doporučit.

Markéta Bařtipánová

Děkuji za skvělé služby! Všem kdo potřebuje prodat nemovitost, pana Veverku vřele doporučuji!

Karel Zeman

Děkuji za pomoc s prodejem bytu! Nejdříve jsem chtěl prodávat sám. Věděl jsem cca kolik je hodnota a chtěl jsem získat co nejvíce, ale prodej byl opravdu náročný a volali mi spíše z realitních kanceláří. Náhodou jsem natrefil na pana Veverku z Matrix Reality, a proto, že jsem pracovně hodně vytížen, byl jsem rád, když přišel s návrhem výhodným pro obě strany. Bylo vidět, že mu nejde jen o jeho vlastní prospěch, ale že chce pro nás udělat opravdu maximum. A stejný pocit jsem měl pak i celou dobu. Každý krok se mnou konzultoval, podával mi zpětnou vazbu, volat jsem mohl opravdu kdykoliv, nikdy mě neodbyl. Navíc mě průběžně upozorňoval na rizika při prodeji a jak jim předcházet. Nemluvě o komunikaci se zájemci, musím opravdu ocenit jeho vyjednávací schopnosti. Jsem si jistý, že sami bychom se na takovou cenu nedostali. Má srdce na správném místě a je velmi obětavý. Upřímně doporučuji jeho služby.

Touristtrap

S panem Veverkou jsme byli velice spokojený. Byl ochotný, poradil nám a vše perfektně vysvětlil. Pokud budu potřebovat, určitě se na něj znovu obrátím. Můžu jenom vřele doporučit.

Tereza K.

Pan Veverka je veselý a komunikativní člověk, který dělá svoji práci rád a když se zrovna nedaří, nenechá klienta na holičkách. Problém bere jako výzvu a jeho cílevědomost nakonec znamenala nalezení nájemníků i v této nelehké době. Děkuji a doporučuji.

L. Malina

S makléřem panem Veverkou jsem byl spokojen, profesionálně a zároveň lidsky mě provedl celým převodem a všechno zařídil. Velice dobrý přístup a jednání, dodržování termínů a dohod. Co bylo napsáno bylo dáno.

Mudr. Chadi Al Saman

Pan Veverka je opravdový profesionál. Nemovitosti, které nabízí, má podrobně zmapované a ví o nich všechno. Nestává se, že byste koupili „zajíce v pytli“. Vše má vždy ověřené.

René Teichert

Díky tomuto makléři se nám po dlouhém boji podařilo sehnat byt v Praze. Byt jsme koupili za přijatelnou cenu a v krásné lokalitě. Vše proběhlo rychle a bez jakýchkoli problémů.

Petra Černá

S panem Veverkou jsme byli velice spokojeni. Byl vždy ochotný v jakoukoli dobu odpovídat na naše dotazy. Při nejasnostech, které se týkaly příjezdové komunikace, se pokoušel zajistit informace na místním úřadě i u firmy, která komunikaci vlastní. Velmi ochotně řešil s námi i naším právním zástupcem návrh kupní smlouvy, což byl náš požadavek k podpisu rezervační smlouvy a pravděpodobně to bylo nad rámec standardního postupu realitní kanceláře. Svým přístupem k celé věci v nás od začátku budil důvěru v budoucí úspěšnost transakce. Jeho vystupování bylo velice profesionální a přitom působilo zcela přirozeně.

Renáta Koczková

Přístup pana Veverky mě příjemně překvapil. Jedná se o slušného a schopného makléře. Mohu doporučit všem, kteří chtějí koupit nebo prodat byt.

Mgr. Jan Kotrba

Zavolám Vám

Vyplňte níže uvedený formulář a rád Vás co nejdříve zpětně kontaktuji v pracovní dny na vašem uvedeném telefonu. Rád Vám odpovím na veškeré vaše dotazy.

Nemovitosti v mojí nabídce

Pronájem bytu 2+kk s balkónem , Praha 4 - Chodov , ul. Tererova pronájem

Pronájem bytu 2+kk s balkónem , Praha 4 - Chodov , ul. Tererova

15 900 Kč/měs

  Tererova, Praha 4, Praha 11, Chodov, Praha, území Hlavního města Prahy

Pronájem  bytu 3+1 s balkónem, Praha 3 - Vinohrady, ul. Hradecká pronájem

Pronájem bytu 3+1 s balkónem, Praha 3 - Vinohrady, ul. Hradecká

20 000 Kč/měs

  Hradecká, Praha 3, Vinohrady, Praha, území Hlavního města Prahy

Prodej nového apartmánu ve Španělsku - Punta Prima prodej

Prodej nového apartmánu ve Španělsku - Punta Prima

246 000 Euro

  Calle Acantilado, TorreviejaVíce z mé nabídky