• Realitní a investiční specialista Praha, Střední Čechy - Karel Veverka, Matrix Reality a.s. - 1
Home      Recenze
Aktuality: Chcete do dvou let zdvojnásobit hodnotu svého nového domu? Více info  
Zprostředkujeme prodej a pronájem rezidenčních a komerčních nemovitostí. Zajišťujeme neveřejný prodej nemovitostí k investičním účelům. Zajistíme financování, pojištění a správu nemovitostí. Realizujeme developerské projekty, řešíme exekuce, insolvence a odkup nemovitostí. Zakládáme si na kvalitním právním a vstřícném servisu.

Co o mně říkají moji klienti


Recenze

Děkuji za skvělé služby! Všem kdo potřebuje prodat nemovitost, pana Veverku vřele doporučuji!

Karel Zeman

Děkuji za pomoc s prodejem bytu! Nejdříve jsem chtěl prodávat sám. Věděl jsem cca kolik je hodnota a chtěl jsem získat co nejvíce, ale prodej byl opravdu náročný a volali mi spíše z realitních kanceláří. Náhodou jsem natrefil na pana Veverku z Matrix Reality, a proto, že jsem pracovně hodně vytížen, byl jsem rád, když přišel s návrhem výhodným pro obě strany. Bylo vidět, že mu nejde jen o jeho vlastní prospěch, ale že chce pro nás udělat opravdu maximum. A stejný pocit jsem měl pak i celou dobu. Každý krok se mnou konzultoval, podával mi zpětnou vazbu, volat jsem mohl opravdu kdykoliv, nikdy mě neodbyl. Navíc mě průběžně upozorňoval na rizika při prodeji a jak jim předcházet. Nemluvě o komunikaci se zájemci, musím opravdu ocenit jeho vyjednávací schopnosti. Jsem si jistý, že sami bychom se na takovou cenu nedostali. Má srdce na správném místě a je velmi obětavý. Upřímně doporučuji jeho služby.

Touristtrap

S panem Veverkou jsme byli velice spokojený. Byl ochotný, poradil nám a vše perfektně vysvětlil. Pokud budu potřebovat, určitě se na něj znovu obrátím. Můžu jenom vřele doporučit.

Tereza K.

Pan Veverka je veselý a komunikativní člověk, který dělá svoji práci rád a když se zrovna nedaří, nenechá klienta na holičkách. Problém bere jako výzvu a jeho cílevědomost nakonec znamenala nalezení nájemníků i v této nelehké době. Děkuji a doporučuji.

L. Malina

S makléřem panem Veverkou jsem byl spokojen, profesionálně a zároveň lidsky mě provedl celým převodem a všechno zařídil. Velice dobrý přístup a jednání, dodržování termínů a dohod. Co bylo napsáno bylo dáno.

Mudr. Chadi Al Saman

Pan Veverka je opravdový profesionál. Nemovitosti, které nabízí, má podrobně zmapované a ví o nich všechno. Nestává se, že byste koupili „zajíce v pytli“. Vše má vždy ověřené.

René Teichert

Díky tomuto makléři se nám po dlouhém boji podařilo sehnat byt v Praze. Byt jsme koupili za přijatelnou cenu a v krásné lokalitě. Vše proběhlo rychle a bez jakýchkoli problémů.

Petra Černá

S panem Veverkou jsme byli velice spokojeni. Byl vždy ochotný v jakoukoli dobu odpovídat na naše dotazy. Při nejasnostech, které se týkaly příjezdové komunikace, se pokoušel zajistit informace na místním úřadě i u firmy, která komunikaci vlastní. Velmi ochotně řešil s námi i naším právním zástupcem návrh kupní smlouvy, což byl náš požadavek k podpisu rezervační smlouvy a pravděpodobně to bylo nad rámec standardního postupu realitní kanceláře. Svým přístupem k celé věci v nás od začátku budil důvěru v budoucí úspěšnost transakce. Jeho vystupování bylo velice profesionální a přitom působilo zcela přirozeně.

Renáta Koczková

Přístup pana Veverky mě příjemně překvapil. Jedná se o slušného a schopného makléře. Mohu doporučit všem, kteří chtějí koupit nebo prodat byt.

Mgr. Jan Kotrba

Kdo hledá, najde. A my našli pana Veverku. Opravdu férový a poctivý realitní makléř, který svému řemeslu rozumí. Je příjemný a na všem se s ním dá vždycky domluvit.

Ing. Jana Bělíková

Zavolám Vám

Vyplňte níže uvedený formulář a rád Vás co nejdříve zpětně kontaktuji v pracovní dny na vašem uvedeném telefonu. Rád Vám odpovím na veškeré vaše dotazy.

Nemovitosti v mojí nabídce