• Estate agent, property investment adviser Prague, Central Bohemia - Karel Veverka, Matrix Reality a.s. - 1
Home      Reviews
News: Do you want to double the value of your new home in 2 years? More info  
We provide sales and rental of residential and commercial real estate. We arrange non-public sales of real estate for investment purposes. We arrange financing, insurance and property management. We undertake development projects, deal with foreclosures, insolvencies and property buyouts. We pride ourselves on quality legal and responsive service.
 

What my clients say about me


Recenze

S panem Veverkou jsme byli velice spokojený. Byl ochotný, poradil nám a vše perfektně vysvětlil. Pokud budu potřebovat, určitě se na něj znovu obrátím. Můžu jenom vřele doporučit.

Tereza K.

Pan Veverka je veselý a komunikativní člověk, který dělá svoji práci rád a když se zrovna nedaří, nenechá klienta na holičkách. Problém bere jako výzvu a jeho cílevědomost nakonec znamenala nalezení nájemníků i v této nelehké době. Děkuji a doporučuji.

L. Malina

S makléřem panem Veverkou jsem byl spokojen, profesionálně a zároveň lidsky mě provedl celým převodem a všechno zařídil. Velice dobrý přístup a jednání, dodržování termínů a dohod. Co bylo napsáno bylo dáno.

Mudr. Chadi Al Saman

Pan Veverka je opravdový profesionál. Nemovitosti, které nabízí, má podrobně zmapované a ví o nich všechno. Nestává se, že byste koupili „zajíce v pytli“. Vše má vždy ověřené.

René Teichert

Díky tomuto makléři se nám po dlouhém boji podařilo sehnat byt v Praze. Byt jsme koupili za přijatelnou cenu a v krásné lokalitě. Vše proběhlo rychle a bez jakýchkoli problémů.

Petra Černá

S panem Veverkou jsme byli velice spokojeni. Byl vždy ochotný v jakoukoli dobu odpovídat na naše dotazy. Při nejasnostech, které se týkaly příjezdové komunikace, se pokoušel zajistit informace na místním úřadě i u firmy, která komunikaci vlastní. Velmi ochotně řešil s námi i naším právním zástupcem návrh kupní smlouvy, což byl náš požadavek k podpisu rezervační smlouvy a pravděpodobně to bylo nad rámec standardního postupu realitní kanceláře. Svým přístupem k celé věci v nás od začátku budil důvěru v budoucí úspěšnost transakce. Jeho vystupování bylo velice profesionální a přitom působilo zcela přirozeně.

Renáta Koczková

Přístup pana Veverky mě příjemně překvapil. Jedná se o slušného a schopného makléře. Mohu doporučit všem, kteří chtějí koupit nebo prodat byt.

Mgr. Jan Kotrba

Kdo hledá, najde. A my našli pana Veverku. Opravdu férový a poctivý realitní makléř, který svému řemeslu rozumí. Je příjemný a na všem se s ním dá vždycky domluvit.

Ing. Jana Bělíková

Absolvovala jsem několik prohlídek bytů a setkání s různými makléři a moc oceňuji přístup pana Veverky. Vše vždy naprosto jasně vysvětlil, rychle reagoval na jakékoliv e-maily či telefonáty a zároveň mi vždy připomínal, když něco bylo potřeba ode mne. Na prohlídce byl perfektně připravený včetně všech podkladů. Nemám, co vytknout a určitě bych pana Veverku jako makléře doporučila. S pozdravem, Helena Novotná

Helena Novotná

Velice seriózní jednání jak s samotnými nájemníky, tak i se mnou. Mohu pouze doporučit.

Tomáš Harašin

I will call you

Please fill out the form below, and I will get back to you as soon as possible on the phone number you have provided. I will be glad to answer all your questions.

Real estates in my offer