• Estate agent, property investment adviser Prague, Central Bohemia - Karel Veverka, Matrix Reality a.s. - 1
News: Do you want to double the value of your new home in 2 years? More info  
We provide sales and rental of residential and commercial real estate. We arrange non-public sales of real estate for investment purposes. We arrange financing, insurance and property management. We undertake development projects, deal with foreclosures, insolvencies and property buyouts. We pride ourselves on quality legal and responsive service.
 

Prodej RD 188m2, pozemek 702m2, Škvorec, Praha-východ


Kontaktní osoba nemovitosti


Karel Veverka

Obchodní ředitel

  +420 775 058 580

  kveverka@matrixreality.cz

Popis nabídky

Prodej RD 188m2, pozemek 702m2, Škvorec, Praha-východ

Vhodnost tohoto domu bych rozdělil na tři části, co se cílových skupin týče a tím jej zároveň definoval: 1: zájemci o nenáročné bydlení (ve stavu v jakém dům je), kteří hledají velké prostory, velkou zahradu a klid s dobrou dopravní dostupností do Prahy, 2. zájemci o náročné bydlení, kteří se nebojí rekonstrukce a kteří dokáží využít potenciálu tohoto prostorného domu ať jako jedno nebo dvou generační bydlení, 3. investor, který z domu vytvoří dvě bytové jednotky (jednu menší, kdy místo garáže by se dal vytvořit krásný hlavní prostor s francouzskými okny, druhou větší), každou se svojí zahradou, příjezdem i vstupem. V tento moment se jedná o 3+1 (původně 4+1) s garáží, a mnoha dalšími prostory ve spodním patře, tedy celkově s potenciálem až 6+kk nebo 4+kk a 2+kk. PENB musíme ještě připravit, proto je uváděna en. náročnost G. Stav: Nová střecha (2020) Městys Škvorec se nachází v okrese Praha-východ, kraj Středočeský. Rozkládá se 22 kilometrů východně od centra Prahy, 10 kilometrů západně od Českého Brodu a 16 kilometrů jižně od města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Žije zde přibližně 2 000 obyvatel a navazuje prakticky přímo na Úvaly u Prahy. Více info o obci: https://www.obecskvorec.cz/. Neváhejte mi zavolat a domluvit si nezávaznou prohlídku. Naši velmi zkušení hypoteční specialisté Vám, pokud budete potřebovat, zajistí financování.

Základní údaje

Číslo zakázky 0109
Exkluzivni_nabidka ano
Druh nabídky prodej
Druh nemovitosti Domy a vily

Cena

Cena 7 900 000 Kč / nemovitost
Provize včetně provize
Poznámka k ceně V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.

Lokalita

Obec Škvorec
Část obce Škvorec
Kraj Středočeský kraj
Okres Praha-východ
Země Česká republika

Parametry nemovitosti

Druh domů rodinný dům
Poloha objektu řadový
Typ domu patrový
Druh objektu cihlová
Stav objektu velmi dobrý
Umístění objektu centrum obce
Velikost 3 pokoje
Stavba rodinný dům
Zástavba obytná
Schody dřevěné
Energetická náročnost budovy G - Mimořádně nehospodárná 148/2007 Sb.
Zastavěná plocha (m2) 139
Užitná plocha (m2) 188
Plocha parcely (m2) 702
Počet podlaží objektu 3
Vybaveno ano
Doprava silnice, MHD, autobus
Topení lokální plynové

Video prohlídka


Zařazeno v kategorii

Real estate offer

I will call you

Please fill out the form below, and I will get back to you as soon as possible on the phone number you have provided. I will be glad to answer all your questions.

Reviews

S panem Veverkou jsme byli velice spokojený. Byl ochotný, poradil nám a vše perfektně vysvětlil. Pokud budu potřebovat, určitě se na něj znovu obrátím. Můžu jenom vřele doporučit.

Tereza K.

View all