• Estate agent, property investment adviser Prague, Central Bohemia - Karel Veverka, Matrix Reality a.s. - 1
Home      Properties
News: Do you want to double the value of your new home in 2 years? More info  
We provide sales and rental of residential and commercial property. We arrange private and public sales of properties. We arrange financing, insurance and property management. We manage development projects including SELF BUILD, foreclosure, insolvencies packages and property buyouts including EQUITY RELEASE. We pride ourselves on our quality and responsive service.

Prodej exklusivního pozemku 1498 m2, U Zámku Kunice


Kontaktní osoba nemovitosti

Realitní makléř David Möhwald

David Möhwald

Výkonný ředitel společnosti

  +420 724 149 414

  dmohwald@matrixreality.cz

  www.karelveverka.cz

Popis nabídky

Prodej exklusivního pozemku 1498 m2, U Zámku Kunice

Pokud hledáte skutečně exklusivní místo pro výstavbu vašeho nového domova, právě jste našli něco unikátního, a to přímo v ulici U Zámku v centru malebné obce Kunice a to jen 12 min od Průhonic. Pozemek o rozloze téměř 1500 m2 je v mírném, jižně orientovaném svahu, který poskytuje unikátní možnost postavit zde projekt typu rodinného domu s krásným výhledem do okolních lesů a užívat si života, který toto kouzelné místo v Ladově kraji poskytuje. Díky zámku a jeho okolí, které prošlo náročnou renovací, sportovnímu klubu, kde najdete 3 fotbalové hřiště, tenisové kurty, mini zoo, turistické trasy, cyklostezky, místní rybník pro projížďky na loďce, dětská hřiště, vlastní prostornou školku a školu taktéž po rekonstrukci se necháte snadno vtáhnout do místního dění. Při cestě z Prahy máte možnost zastavit se v obchodním centru Westfield Chodov či nákupním centru v Čestlicích, nebo rovnou za rohem v Bille ve Strančicích, kde je také vlakové spojení anebo přímo místní samoobsluze. Na jižní straně pozemku jsou všechny inženýrské sítě. S ohledem na to, že se jedná o jeden z posledních pozemků v centru obce, na kterém se dá rovnou stavět, neváhejte mě kontaktovat a uvidíte, že Vás toto místo skutečně osloví.

Základní údaje

Číslo zakázky 0144
Stav inzerátu Rezervace
Typ prodeje prodej

Cena

Poznámka k ceně více informací na vyžádání
Složení ceny s provizí RK

Lokalita

Kraj Středočeský
Zobrazená adresa U Zámku, Kunice, Praha východ
Obec Kunice
Umístění v obci Centrum obce
Okres Praha východ
Stát Česká republika

Parametry nemovitosti

Pozemek 1 498 m2
Počet PP 0
Elektro 230V
Odpad Veřejná kanalizace
Plyn Plynovod
Voda Dálkový vodovod
Typ nemovitosti Pozemky
Upřesnění typu nemovitosti Pozemek, bydlení

Fotografie nemovitosti

I will call you

Please leave your contact number and email, and I will get back to you immediately.

Reviews

Původně jsme náš dům nechtěli prodávat přes realitní kancelář, a proto jsme dali inzerát na přímý prodej. Zavolal nám pan Veverka a během krátkého rozhovoru jsme se dohodli na osobním setkání. Hned poté jsme se rozhodli pro prodej s jeho pomocí. Jeho jednání bylo po celou dobu vstřícné, profesionální a byl se vším nápomocný. Dům jsme díky němu prodali rychleji a za vyšší cenu než jsme čekali. Pana Veverku jako realitního makléře můžeme jen doporučit.

Markéta Bařtipánová

View all