• Karel Veverka, real estate agent and investment specialist Prague, Central Bohemia - Matrix Reality a.s. - 1

Prodej krásného statku, 935m2, pozemek 2018m2, Třebnice u Sedlčan


Kontaktní osoba nemovitosti


Karel Veverka

Obchodní ředitel

  +420 775 058 580

  kveverka@matrixreality.cz

Popis nabídky

Prodej krásného statku, 935m2, pozemek 2018m2, Třebnice u Sedlčan

Celoročně obyvatelný a doslova kouzelný statek ze 17.století. Těmito slovy by se dala popsat tato jedinečná a vzrušující nabídka. Nachází se v centru malebné obce Třebnice u Sedlčan, obklopen nedotčenou přírodou včetně několika vodních nádrží a rybníků. Nemovitost se skládá: z velké kamenné budovy s připojenou garáží nebo dílnou, jejíž první podlaží se rozkládá na ploše cca 153m2, v současné době je rozděleno na 5+1. Okna nová, plastová. Alternativně: díky stejně proporcionálnímu půdnímu prostoru se nabízejí i možnosti přestavby na další pokoje a zvětšení obytné části na dvojnásobek. Doprovodné budovy tvoří další budova podobné velikosti, jejíž část sloužila k rekreaci, bar čí herna a další stodoly. Celý objekt je konstrukčně pevný a vhodný k přestavbě například na ubytovací zařízení s malou restaurací. Všechny střechy jsou v dobrém stavu a budovy byly průběžně udržovány. Objekt zajišťuje absolutní soukromí. Stačí jedna návštěva, abyste pocítili ten komfort. Voda: ze studní i vodovodní přípojka, elektřina, bez kanalizace, septik s přepadem. Vytápění v hlavním prostoru je zajištěno plynem, který je dodáván z vlastní nádrže LPG (cca 2500 litrů). Topení i elektrické rozvody potřebují revizi. Tato na trhu vzácná příležitost se nachází ve vlastním soukromém obezděném přístavu o rozloze 2018 m2. Ideální pro děti, rodiny a všechny, kteří mají rádi nestandardní nebo také nadstandardní bydlení. Tato nemovitost nabízí mnoho možností využití: jako rodinný dům s investiční příležitostí s příjmem např. welness hotel či ubytování, svatby a jiné akce, rekreační bydlení pro náročné, nebo obnovení původního krásného statku s farmou. Možnosti jsou omezeny pouze vaší fantazií. TIP: u virtuální prohlídky jsou důležité tzv.hotspoty, tedy body na různých místech prohlídky, pře které se "dostanete ven".

Základní údaje

Číslo zakázky 0070
Exkluzivni_nabidka ano
Druh nabídky prodej
Druh nemovitosti Chaty a rekreační objekty

Cena

Cena 10 490 000 Kč / nemovitost

Lokalita

Obec Sedlčany
Část obce Třebnice
Kraj Středočeský kraj
Okres Příbram
Země Česká republika

Parametry nemovitosti

Poloha objektu samostatný
Typ domu patrový
Druh objektu kamenná
Stav objektu dobrý
Umístění objektu centrum obce
Velikost 5 a více pokojů
Stavba rekreační chata
Zástavba komerční
Energetická náročnost budovy G - Mimořádně nehospodárná 264/2020 Sb.
Zastavěná plocha (m2) 1366
Užitná plocha (m2) 935
Plocha parcely (m2) 2018
Číslo podlaží v domě 0
Počet podlaží objektu 2
Rok kolaudace 2016
Elektřina 230 V, 380 V
Doprava silnice, MHD, autobus
Sítě ostatní
Voda zdroj pro celý objekt
Odpad kanalizace, septik, jímka
Plyn individuální
Ostatní plot
Topení lokální plynové, lokální tuhá paliva, lokální elektrické

Virtuální prohlídka


Video prohlídka


Zařazeno v kategorii

Real estate offer

I will call you

Please fill out the form below, and I will get back to you as soon as possible on the phone number you have provided. I will be glad to answer all your questions.

Reviews

S panem Veverkou jsme byli velice spokojený. Byl ochotný, poradil nám a vše perfektně vysvětlil. Pokud budu potřebovat, určitě se na něj znovu obrátím. Můžu jenom vřele doporučit.

Tereza K.

View all