• Realitní a investiční makléř Praha, Střední Čechy - Karel Veverka, Matrix Reality a.s. - 1

Pronájem ubytovacího zařízení 1848m²


Kontaktní osoba nemovitosti


Karel Veverka

Obchodní ředitel

  +420 775 058 580

  kveverka@matrixreality.cz

Popis nabídky

Pronájem ubytovacího zařízení 1848m²

Nabízíme k pronájmu zavedený penzion s restaurací ve městě Počátky (www.penzion-karasek.cz). Součástí penzionu jsou restaurace s kapacitou 106 míst k sezení, salonek s barem a tanečním parketem a kapacitou 100 osob, plně vybavená kuchyň, wellness: sauna, jacuzzi, odpočívárna; squash kurt, dále venkovní terasa s venkovním barem a kapacitou 110míst, pokoje s kapacitou 24 resp. 29 lůžek a apartmán, který je případně možno využít jako ubytování pro rodinu nájemce. Nájem se dělí na sezonní a mimosezonní, v zimě 30.000,-, v létě v hlavní sezoně 70.000,-. Majitelem je společnost, která je nejen ochotna odpustit první tři nájmy, ale také na základě dohody s nájemcem, zainvestovat do nutných oprav. Počátky jsou město rozkládající se po obou stranách historické česko-moravské zemské hranice, v okrese Pelhřimov v Kraji Vysočina. Žije zde přibližně 2 500 obyvatel. Historické jádro města bylo vyhlášeno městskou památkovou zónou. Město Počátky je lidem známé hlavně díky filmům, které se zde natáčely (Postřižiny, Jízda, Návštěvníci). Dnes se do města jezdí turisté hlavně rekreovat. V blízkém okolí se nachází Pelhřimov, Jindřichův Hradec, chráněná oblast Třeboňsko, nebo krásné město Telč. V létě je město Počátky plné cyklistů a penzion má i stálou klientelu.

Základní údaje

Číslo zakázky 0074
Exkluzivni_nabidka ano
Druh nabídky pronájem
Druh nemovitosti Hotely, penziony a restaurace

Cena

Cena 50 000 Kč / měsíc

Lokalita

Obec Počátky
Ulice Horní
Část obce Počátky
Kraj Kraj Vysočina
Okres Pelhřimov
Země Česká republika

Parametry nemovitosti

Typ domu patrový
Druh objektu cihlová
Stav objektu dobrý
Stavba ostatní
Energetická náročnost budovy G - Mimořádně nehospodárná 264/2020 Sb.
Zastavěná plocha (m2) 650
Užitná plocha (m2) 1848
Plocha parcely (m2) 1396
Číslo podlaží v domě 0
Počet podlaží objektu 4
Počet bytů 3
Datum nastěhování 2021-11-01
Vybaveno ano
Zařazeno v kategorii

Nabídka nemovitostí

Zavolám Vám

Vyplňte níže uvedený formulář a rád Vás co nejdříve zpětně kontaktuji v pracovní dny na vašem uvedeném telefonu. Rád Vám odpovím na veškeré vaše dotazy.

Recenze

S panem Veverkou jsme byli velice spokojený. Byl ochotný, poradil nám a vše perfektně vysvětlil. Pokud budu potřebovat, určitě se na něj znovu obrátím. Můžu jenom vřele doporučit.

Tereza K.

Zobrazit vše